Endüstriyel Ceviz Soyma Sistemi

Endüstriyel Ceviz Soyma Sistemi

Ürün Fiyatı : sorunuz TL

Ürün Kodu:
  • #127


ENDÜSTRİYEL  CEVİZ SOYMA SİSTEMİ


Endüstriyel ceviz soyma sistemi: Yüksek üretim yapan üreticilerimizin ya da soyma merkezi kuran girişimcilerimizin işlerini daha kolay ve hızlı yapabilme olanağı sağlayan bir sistemdir. 
Standart model ceviz soyma makineleri doldur boşalt yapıldığı ve kapasitesi düşük olduğu için küçük üreticilerimizin işleri için tasarlanmıştır. 
Endüstriyel ceviz soyma sistemi iş gücünü azaltarak kısa zamanda yüksek tonajda soyma işlemi gerçekleştirmenizi sağlar.

ENDÜSTRİYEL CEVİZ SOYMA SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR.

Endüstriyel ceviz soyma sistemimiz 1- ceviz boşaltma haznesi 2- hazne altındaki taşıma bandı 3-L bant 4-  Yatay ceviz soyma makinesi üzerinde olan üfleme fanı 5- Yatay ceviz soyma makinesi 6- seçme bandından oluşmaktadır. İsteğe bağlı dolu boş ayırma ve boylama makineside eklenebilir

Not :Bu sistemle soyulmasını istediğiniz cevizlerin kabuğunun çatlamış olması gerekmektedir. 

Topladığınız cevizleri traktör ya da herhangi bir taşıma aracı ile hazne içine başaltınız. Haznemiz takriben iki traktör ceviz alır 7m3 dür. Cevizlerinizin kabuk sertliğine göre yatay soyma makinemizin hızını hız kontrolünden yapınız. Bantları ve fan ile birlikte soyma makinemizi çalıştırınız. Hazne altında bulunan kapağı açarak cevizlerin soyma makinesine gitmesini sağlayınız. Fan sisteminin önüne cevizler döküldüğünde içindeki yaprak ve ayrışmış kabukların hava ile ayrıldığını göreceksiniz. Yaprak ve ayrışmış kabuklardan temizlenen cevizler soyma makinesinde soyulmaya başlayacaktır. Makinenin su vanasını da açarak soyulan kabukların daha hızlı makineyi terk etmesini sağlayın. Makinenin iç ön bölümünde bulunan fıskiye ile cevizler çıkmadan iyice yıkanması sağlanacaktır. Soyma makinesinden çıkan cevizler seçme bandına dökülecektir. Seçme bandı üzerinde soyulmamış yada kusurlu cevizler varsa seçiniz buradan çıkan soyulmuş cevizleri kurutma fırınınıza yada kurutma fırınlarından oluşan kurutma sisteminize göndererek cevizlerinizi işleyebilirsiniz.  Makinemizin soyma hızını makinemizin üzerinde bulunan hız kontrol panosundan ve hazne altındaki kapağın açılmasından ayarlayabilirsiniz.

İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın