Ürün Kurutma Fırını

Ürün Fiyatı : Sorunuz TL

Ürün Kodu:
  • #111

KURUTMA FIRINI

       Yüksek miktarda üretim yapan  üreticiler cevizleri kurutma işlemi sırasında büyük zorluluklar yaşamaktadır . Yere serilerek kurutulan cevizler yere dokunan kısımdan nem kapıp küflenme yaparak ceviz içi kalitesini bozabilir ve büyük alanlara ihtiyaçları olup  ve kuruma süresini  artırır.

     Kurutma fırınımız üreticilerimizin bu gibi zorluklarını ortadan kaldırıp kaliteli bir kurutma yaparak süre bakımından kazanç sağlar.

     Makinemiz sıcak hava sistemiyle cevizlerinizi kurutur. İçerisinde bulunan helezonla içerisindeki ceviz karıştırılarak bütün cevizlerin aynı oranda kurumasına olanak sağlar. Kontrol panelimiz ABB marka Alman malıdır. Bu  kontrol paneli helezonun çalışma hızını ve istenilirse süre ayarlanarak çalışıp durma özelliğine sahiptir. Örneğin helezonu 10 dk çalışması ve 15 dk durmasını istiyorsunuz. Üzerindeki panel sayesinde süre kontrolü yapabilirsiniz. Panel üzerinde bulunan ısı göstergesiyle makinenin ısı ayarını kontrol edebilir nem ölçer sayesinde cevizlerinizin kuruyup kurumadığını anlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan baca sistemi ile içerisindeki havayı hızlı bir şekilde tahliye eder. Ayaklarındaki teker sayesinde yer değiştirmesi kolaydır.

     Makinemiz 220 Volt ile üretim yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak 380 olarak ta yapılabilir.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın