Ürün Kurutma Rafı

Ürün Fiyatı : Sorunuz TL

Ürün Kodu:
  • #115
Ürün Kurutma Rafı

Ceviz, fındık, badem, kuru gıdalar vs. ürünlerin kurutulması, bu kurutma için geniş yerlerin bulunması üreticiler için oldukça zordur.
 Bu düşünceden    yola çıkarak üreticilerimizin yaşadıkları sorunları kolaylaştırmak için ürün kurutma rafları ürettik.
 Raflarımız  100x250 cm ölçülerindedir. Ürün serme yüksekliği 10 cm dir. Raflarımız ranza şeklinde üst üstte konularak  dar alanda daha çok ürün kurutması sağlamak için tasarlanmıştır. ( örneğin 100x250 cm alanda yere serdiğinizde 50kg ceviz kurutulur.  4 katlı 100x250 cm kurutma raflarında takriben 400 kg ceviz kurutabilirsiniz.) Ürünleriniz tel ızgara üzerine dökerek kurutulur. Ürünleriniz dört tarafından hava aldığı için çok karıştırmaya gerekte yoktur.
 Ürün kurutma raflarımız sadece ürün kurutmak için değil aynı zamanda ürün depolamak içinde kullanılabilir.
 Kurutularak tüketilen gıdaların depolanması ciddi sorundur. Hava almayan depolarda üst üstte konulan çuval ve kutularda rutubetlenerek ürün kaybı yaşanabilir. Ürünlerinizi ister raflara dökerek isterseniz çuval ve kutuları raflara koyarak saklayabilirsiniz. Raflarda sakladığınız ürünlerde  ürün kaybı olmaz. Ürünün  tadında ve kokusunda  da değişiklik olmayacaktır.
 Kurutma raflarımız tekerlek takılabilir, istediğiniz zaman kolaylıkla yer değiştirebilirsiniz. Güz aylarında havalar sürekli değiştiği ve  yağmurlar yağdığı için yere serilen cevizlerin toplanması ve üstünün kapatılması çok zordur. Kurutma raflarını ise tekerlekleri sayesinde  istediğiniz yere çekebilir ya da üstünü kapatarak ıslanmaktan korur ve yağmur bittiğinde kolaylıkla üstünü açabilirsiniz. Kurutma raflarımız  Ürün kurutmada size büyük kolaylık sağlayacaktır.
 
 İŞLERİNİZDE BAŞARILAR ÜRÜNÜNÜZ DE BOL BEREKETLER DİLERİM.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın